بهترین ساعت های مچی مردانه ۲۰۲۱

0

ساعت مچی یکی از محبوب ترین و رایج ترین اکسسوری های مردانه است و همین دلیلی شد تا در اینجا لیستی از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. در حالت کلی بیش از ۲۰ برند معروف ساعت سازی در دنیا وجود دارند که در میان آن ها برندهای معروف و محبوب ساعت مچی مردانه یعنی Audemars Piguet و Patek Philippe دیده می شوند که به طور قطع جزء بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ نیز هستند.  همانطور که می دانید انتخاب یک ساعت مچی مردانه به عنوان بهترین ساعت به ویژگی ها و پارامترهای مختلفی از جمله لوکس، شیک و جدید بودن آن وابسته است و همین ویژگی ها باعث شده اند تا ساعت های مچی مردانه زیر در لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ قرار گیرند. موارد زیر ۱۰ مورد از بهترین ساعت های مچی مردانه ۲۰۲۱ هستند که از بهترین و معروف ترین برندها آورده شده اند با این امید که در انتخاب و خرید ساعت مچی مردانه کمک و راهنمای شما باشند.

۱- ساعت مردانه Audemars Piguet

ساعت مردانه برند Audemars Piguet ( ادمارس پیگه ) در لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ قرار دارد. این ساعت که با اختصار AP نیز شناخته می شود یک برند مشهور ساعت مردانه و اولین ضلع از مثلث مقدس را تشکیل می دهد. زمان تأسیس برند AP به سال ۱۸۷۵ میلادی بر میگرددو در میان مجموعه ساعت تولید شده سری AP Royal Oak از شهرت قابل توجهی برخوردار هستند. در لیست موفقیت های برند AP، ساعت های ضد آب مناسب غواصی با قدرت مقاوت ۵۰ متر زیر آب و همچنین ساعت های ورزشی ساخته شده از استیل ضد زنگ نیز دیده می شوند. این مدل ساعت جزء بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ بوده و یک ساعت مردانه لوکس گران قیمت است.

۲- Patek Philippe ( پتک فیلیپ ) از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱

 Patek Philippe بهترین ساعت های مردانه 2020

در لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱، ساعت مردانه برند Patek Philippe ( پتک فیلیپ‌) نیز دیده می شود. چنان چه در حوزه ساعت های مچی مردانه اطلاعات خوبی داشته باشید حتماً می دانید که این برند توانسته اولین ساعت مچی را با نام خود به ثبت رسانده و به عنوان یک برند ساعت سازی برتر خود را معرفی کند و صد البته که مدل CALATRAVA 6000G می تواند جزء محبوب ترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ نیز باشد. این برند ساعت سازی با ساخت ساعت منحصر به فرد و فوق  العاده Graves Supercomplication جهان را به حیرت فرو برد ساعتی که در حراجی نیویورک سال ۱۹۹۹ به قیمت ۱۱ میلیون دلار فروخته شد. شایان ذکر است که ساخت این ساعت مچی مردانه ۸ سال طول کشید. از دیگر برتری های برند پاتک فیلیپ ساخت ساعت برای سیلیبریتی ها و افراد برجسته جهانی همچون جیمز وارد پکارد، برد پیت، ملکه ویکتوریا، چارلی شین و هنری گریوز است. دلایل اشاره شده ما را بر آن دانست تا ساعت مچی مردانه برند Patek Philippe که یک ساعت مردانه گران قیمت است را در لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ بگنجانیم. قیمت ساعت مردانه Patek Philippe مدل CALATRAVA 6000G در حدود ۱۳ هزار پوند است.

۳- ساعت مردانه BLANCPAIN FIFTY FATHOMS

ساعت مردانه BLANCPAIN FIFTY FATHOMS بهترین ساعت های مردانه 2020

ساعت مردانه Blancpain (بلنکپین‌) از قدیمی ترین و معروف ترین برند ساعت مچی مردانه هستند که سال تأسیس آن به ۱۷۳۵ میلادی برمیگردد و در اینجا در لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ ما نیز قرار می گیرد. این برند مشهور ساعت سازی جزء ده برند معروف جهان است و بیشترین معروفیت آن، تولید و ساخت ساعت های مچی غواصی است. لازم به ذکر است که تمامی قطعات این ساعت در کشور سوئیس طراحی و مونتاژ می شوند و همین دلیلی شد تا به عنوان یک ساعت لوکس و گران قیمت مردانه شناخته شود. قیمت ساعت BLANCPAIN FIFTY FATHOMS چیزی در حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ پوند است.

۴- ساعت مردانه Omega Seamaster 300

بهترین ساعت های مردانه 2021 Omega Seamaster 300

در بین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ ساعت نام آشنا و معروف Omega Seamaster 300 ( امگا زیمستر‌) وجود دارد. ساعت مردانه امگا مدل Seamaster 300  از محبوب ترین ساعت های مچی مردانه به شمار می آید. دلیل مشهوریت این ساعت استفاده شدن از آن در فیلم جیمز باند و همراه داشتن آن بر روی مچ دست فضانورد مشهور BUZZ Aldrin در هنگام پیاده روی بر روی کره ماه است. شاید در نظر شما چیز ساده ای باشد اما ساعتی را که قابلیت استفاده در مأموریت های سخت ناسا همچون آپولو ۱۱را داشته باشد نباید ساده در نظر گرفت و همین ویژگی باعث شد تا ساعت امگا در لیست بهترین برند ساعت مچی جهان و دومین برند ساعت مچی مردانه سوئیسی قرار گیرد.

۵- ساعت مردانه ROLEX GMT-MASTER II

ساعت مردانه ROLEX GMT-MASTER II

ممکن نیست که از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ بحث شود اما جایی برای ساعت مشهور و محبوب رولکس نباشد. در میان برندهای اشاره شده ساعت مردان رولکس بیشترین مشهوریت را در بین مردم مخصوصاً مردم سطح متوسط و پایین دارد. این ویژگی دال بر این نیست که رولکس صرفاً یک برند ساعت مردانه ارزان قیمت است. در واقع رولکس اولین ساعت ضد آب را ساخت. ساعت مردانه رولکس مدل Oyster توسط یک شناگر بریتانیایی در سال ۱۹۲۷ استفاده شد به طوری که این فرد هنگامی که فاصله ۱۰ ساعتی از یک کانال را شنا میکرد ساعت رولکس اشاره شده را بر روی مچ دست خود همراه داشت و همین آزمایش می تواند قدرت ضد آب بودن ساعت های رولکس را نشان دهد.
ساعت مردانه رولکس از محبوب ترین و بهترین برند ساعت در جهان است که مجموعه های GMT Master II، Submariner، Yacht-master II، Yacht-master، Day-Date و غیره را به همراه ساخت ساعت های لوکس اسپرت مردانه در کارنامه خود دارد. در این بین، ساعت رولکس مدل GMT Master II از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ به شمار می آید که توسط خلبانان هواپیما با داشتن قابلیت کرنوموتر Superlative شناخته و انتخاب شده است زیرا این ساعت دارای کرونومتر +۲/-۲ است چیزی که در ساعت های معمول دیده نمی شود و این مقدار در ساعت های معمول در حدود +۶/-۴ است. قیمت ساعت مردانه رولکس GMT Master II حدود ۷ هزار و ۱۵۰ پوند است و یک ساعت مردانه مارک دار است.

۶- ساعت مردانه ZENITH CHRONOMASTER HERITAGE 146

ساعت مردانه ZENITH CHRONOMASTER HERITAGE 146

ساعت مردانه زنیت مدل CHRONOMASTER HERITAGE 146 یکی دیگر از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ است که برند آن در سال ۱۸۶۵ توسط ژرژ فاور ژاکوت تأسیس شد. این ساعت تاریخ بسیاری غنی را در بین در ساعت های ساخت سوئیس دارد. قیمت ساعت مردانه ZENITH CHRONOMASTER HERITAGE 146 حدود ۵ هزار و ۵۰۰ پوند است و می تواند یک ساعت مردانه جدید و شیک باشد البته که در لیست ساعت های مردانه گران قیمت و خاص قرار می گیرد.

۷- ساعت مردانه Swatch Sistem51

ساعت مردانه Swatch Sistem51

ممکن نیست که بخواهیم لیست بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ را تنظیم کنیم اما حرفی از ساعت مردانه سواچ مدل  Sistem51 نزنیم. سواچ یک برند سوئیسی از ساعت مردانه ارزان قیمت است به طوری قیمت ساعت مردانه Swatch Sistem51 آن۱۰۸ پوند است. برند سواچ گاهاً طراحی های بسیار خاص و شیکی را برای مشتریان خود انجام می دهد که به عنوان نمونه می توان به مدل های Swatch Originals اشاره کرد که از سیلیکون و پلاستیک ساخته شده است و ضد آب نیز می باشد. از طرف دیگر مدل قابل بحث ما  یعنی Sistem51 که در لیست محبوب ترین و بهترین ساعت مچی مردانه سال ۲۰۲۱ ما قرار دارد مقداری فنی تر است. در این ساعت از ۵۱ قطعه و تنها یک پیچ استفاده شده است و ذخیره انرژی در این ساعت در حدود ۹۰ ساعت است.

۸- ساعت مردانه Citizen Promaster Navihawk GPS

ساعت مردانه Citizen Promaster Navihawk GPS

ساعت مردانه سیتیزن سه موتوره مدل  Promaster Navihawk GPS آخرین مدل از ساعت های مردانه برند سیتیزن است که به عنوان آخرین قهرمان معرفی شده است. از ویژگی های بارز این مدل داشتن GPS است که برای سفرهای جهانگردی بسیار مناسب است طوری که با تغییر مکان شما از یک کشور به کشور دیگر این ساعت مچی مردانه شما مطابق ساعت محلی منطقه آپدیت و تنظیم می شود. ساعت مردانه سیتیزن مدل Promaster Navihawk GPS با قیمت ۹۹۵ پوند در دسته ساعت های مردانه با قیمت مناسب قرار دارد و جنس دسته آن فلزی است.

۹- ساعت مردانه Casio Classic Leisure Alarm Chronograph

9.	ساعت مردانه Casio Classic Leisure Alarm Chronograph

کاسیو یکی از برندهای نام آشنای ساعت است که همواره طرفداران فراوانی در دنیا دارد و در اینجا به عنوان یکی از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ معرفی می شود. ساعت مردانه کاسیو مدل Classic Leisure Alarm Chronograph مدل زیبای دیگری از ساعت های مارک کاسیو است که یک ساعت مردانه ارزان دیجیتالی با دسته فلزی است که در عین حال بسیار بادوام و عامه پسند است. قیمت این مدل فقط ۳۹ پوند است و دارای یک نمایشگر دیجیتالی با نمایش زمان، روز و تاریخ می باشد. سبک و جمع و جور و بودن این ساعت از ویژگی های بارز آن می باشد که می تواند برای استفاده روزانه بسیار مناسب و کاربردی باشد.

۱۰- ساعت مردانه Tissot T Touch Expert Solar

ساعت مردانه Tissot T Touch Expert Solar

در نهایت نوبت به معرفی ساعت مردانه بند چرمی تیسوت مدل T Touch Expert Solar به عنوان یکی از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ می رسد. امروزه بسیاری از افراد به دنبال ساعت های مردانه هوشمند همچون اپل واچ هستند اما تعدادی دوست دارند که همان شکل کلاسیک ساعت تا حدودی حفظ شود و در کنار آن مقداری هوشمند تر از ساعت های معمولی باشد. با این خصوصیات، ساعت مردانه تیسوت مدل Tissot T Touch Expert Solar می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این ساعت از فناوری توسعه یافته Tissot T  استفاده شده است به گونه ای که شیشه ساعت را به یک صفحه لمسی تبدیل کرده است و شما با لمس بخش های مختلف ساعت اطلاعاتی چون ارتفاع، قطب نما یا تایمر را خواهید داشت. ساعت تیسوت مدل Tissot T Touch جدیدترین ساعت از سری های Expert Solar است که از نور خورشید برای تأمین انرژی خود استفاده می کند. قیمت ساعت مردانه تیسوت مدل T Touch Expert Solar ، ۷۹۵ پوند است و با توجه به امکانات اشاره شده می تواند یک ساعت مردانه با قیمت مناسب باشد.

جمع بندی بهترین ساعت های مچی مردانه ۲۰۲۰

اگر بخواهیم همه بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ را لیست کنیم شاید تعداد آن ها به ۵۰ مورد نیز برسد زیرا از دیدگاه هر فرد، بهترین ساعت دارای امکانات و خصوصیات ویژه ای است و همین ویژگی ها باعث می شوند که یک ساعت از دیدگاه یک فرد برتر و خاص به نظر برسد. در حالت کلی ساعت ها در انواع مختلفی چون ساعت مردانه اسپرت، لوکس، دسته فلزی، یک موتوره، سه موتوره، بند چرمی، ضد آب، عقربه ای، دیجیتالی، ارزان، لوکس و غیره تقسیم بندی می شوند. در این راستا و در جهت آشنایی شما عزیزان سعی کردیم که به ده مورد از بهترین ساعت های مردانه ۲۰۲۱ بپردازیم آن دسته از ساعت هایی که در ایران از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و ممکن است جزییات آن ها برای شما جالب و مفید باشند.

منبع: t3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باتشکر از ارسال نظر شما