بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

0

بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ یک مجموعه کامل و بی نظیر برای علاقه مندان به بازی های ویدیوی بوده که هر کدام از آنها می تواند برای ساعات طولانی مخاطبان را مجذوب و سرگرم خود کند. در این لیست سعی کردیم چند مورد از بهترین بازی های ویدیویی که در اوایل و اواسط سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شده اند و با استقبال مخاطبان بسیاری همراه بوده اند را به شما معرفی کنیم. البته در کنار آن یک سری بازی های ویدیویی جذاب و سرگرم کننده نیز به شما معرفی خواهیم کرد که به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شوند. با این حال اگر از طرفداران پرو پا قرص بازی های ویدیویی هستید و قصد تهیه یک مجموعه بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز را دارید، توصیه می کنیم ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

بازی Dying Light 2 در بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Dying Light 2 با سبک اکشن و ترسناک، یک بازی اول شخص و جهان باز بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیوی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Techland بوده که کار نشر آن را نیز برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های Xbox One، Xbox Series، PS4، PS5 و کامپیوتر طراحی شده و در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۲ (۱۵ بهمن ۱۴۰۰) به بازار عرضه شده است.

این بازی در ادامه نسخه اول آن در سال ۲۰۱۵ منتشر شده که توانست رضایت مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در این بازی عناصر جهان باز با ایده زامبی ها ترکیب شده اند و گیمرها می توانند تجربه چالش حضور در شهری پر از زامبی را در مقیاس بزرگتر تجربه کنند. همچنین در این بازی آپشن هایی برای کاربران در نظر گرفته شده است که با کمک آنها می توانند اسلحه های مورد نظر خود را شخصی سازی کنند و از مراحل بازی نهایت لذت را ببرند.

بازی-Dying-Light-2 بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Horizon Forbidden West

بازی Horizon Forbidden West با سبک اکشن و علمی-تخیلی، یک بازی سوم شخص و جهان باز بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیوی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Guerilla Games است و Sony Interactive Entertainment نیز کار نشر آن را برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های PS4 و PS5 طراحی شده و در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) به بازار عرضه شده است.

این بازی در رابطه با عصر آخرالزمانی بوده که در آن موجودات ماشینی جهان را به تسخیر خود درآورده اند. داستان این بازی به ماجراجویی در این دوره و در غرب آمریکا اختصاص دارد و شما در مراحلی از بازی از بقایای شهرهای سانفرانسیسکو و لاس وگاس گذر می کنید. شما همچنین در این بازی می توانید کنترل Aloy را در اختیار بگیرد و او را در ماجراجویی های خود همراهی نمایید. به لطف استفاده از فناوری های نوین شما می توانید مناطق بیشتری در این بازی را جست و جو کنید.

بازی Two Point Campus در بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Two Point Campus یک بازی استراتژیک بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Two Point Studios است و SEGA نیز کار نشر آن را برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های Xbox Series، Xbox One، PS4، PS5 و کامپیوتر طراحی شده و در تاریخ ۹ اوت ۲۰۲۲ (۱۸ مرداد ۱۴۰۱) به بازار عرضه شده است.

این بازی مفرح و سرگرم کننده در ادامه بازی Two Point Hospital منتشر شده که در آن کاربر وظیفه مدیریت یک بیمارستان را بر عهده داشت و شما در این نسخه همان روال را البته در یک محیط دانشگاهی پیاده خواهید کرد؛ به عبارت دیگر در این بازی مدیریت دانشگاه های مختلف در اختیار کاربر قرار می گیرد تا با استفاده از توانایی های خود بتواند آنها را اداره کند و یک دانشگاه بزرگ بسازد.

بازیTwo-Point-Campus-Game بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Evil Dead: The Game

بازی Evil Dead: The Game با سبک ترسناک، یک بازی سرگرم کننده و پرهیجان بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیوی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Saber Interactive است و Boss Team Games نیز کار نشر آن را برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series، Switch و کامپیوتر طراحی شده و در تاریخ ۱۳ مه ۲۰۲۲ (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) به بازار عرضه شده است.

بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

در این بازی هیجان انگیز و ترسناکی نبردهایی به صورت بازیکن در مقابل بازیکن گنجانده شده است و این بازیکن ها همان شخصیت های اصلی فیلم بوده که هر کدام از آنها از مهارت ها و قابلیت هایی برخوردار هستند. بعلاوه شما در این بازی برای بقای خود می بایست با هیولاهای پا گذاشته به این جهان مبارزه کنید. همچنین در گیم پلی این بازی بازیکن ها باید با همکاری هم مراحل را به پیش ببرند، پس شناخت توانایی ها و استفاده از آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بازی-Evil-Dead-The-Game بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Starfield در بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Starfield یک بازی نقش آفرینی جهان باز بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Bethesda است که کار نشر آن را نیز برعهده دارد. این بازی برای پلتفرم های Xbox Series و کامپیوتر طراحی شده و در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) به بازار عرضه خواهد شد.

 این بازی از پرچم داران بازی های نقش آفرینی بوده و انتشار آن سبب شده تا بین بازی های این سبک رقابت سنگینی ایجاد شود. بازی Starfield یک بازی هیجان انگیز و جهان باز بوده که داستان و گیم پلی آن به فضا و شرایط آن اختصاص دارد. با توجه به سابقه درخشان شرکت Bethesda در عرضه بازی های جهان باز، خیال کاربران می تواند از تجربه یک گیم پلی قوی و سرگرم کننده در این بازی راحت باشد.

بازی-Starfield بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed

بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed یک بازی چند نفره و بسیار سرگرم کننده بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیوی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی IllFonic بوده که کار نشر آن را نیز برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های Xbox One، Xbox Series، PS4، PS5 و کامپیوتر طراحی شده و تا اواخر سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

این بازی بر محوریت چهار بازیکن به عنوان شکارچیان ارواح و بقیه بازیکنان به عنوان ارواح طراحی شده است. بازیکنان در نقش ارواح می بایست مردم را بترسانند و در این بین خود نیز مواظب باشند تا به دست شکارچیان نیفتند. بازیکنان نقش شکارچی نیز می بایست با استفاده از اسلحه های موجود و همکاری هم ارواح را از میان بردارند. کاربران در این بازی می توانند لذت یک بازی چند نفره را به معنای واقعی کلمه تجربه کنند.

بازی-Ghostbusters-Spirits-Unleashed بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Marvel’s Midnight Suns در بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Marvel’s Midnight Suns یک بازی استراتژیکی، تاکتیکی و نقش آفرینی بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Firaxis Games است و ۲K Games نیز کار نشر آن را برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های Xbox One، Xbox Series، PS4، PS5، Swtich و کامپیوتر طراحی شده و تا اواخر سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

این بازی در قالب نقش آفرینی بوده و بر اساس نبردهای نوبتی طراحی شده است. داستان این بازی در مورد یک ابرقهرمان به نام شکارچی بوده که از امکانات و قدرت های بسیاری برخوردار است و کاربران می تواند مطابق با علایق خود این امکانات و قدرت ها را شخصی سازی کنند. این بازی توسط چهار بازیکن اداره می شود که یکی از آنها حتماً باید خود شکارچی باشد و سه تای دیگر را نیز می توان از بین ابرقهرمانان و حتی ضد قهرمانان جهان مارول مانند مرد آهنی، کاپیتان آمریکایی و غیره انتخاب کرد.

بازی-Marvels-Midnight-Suns بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی Lord of the Rings: Gollum

بازی Lord of the Rings: Gollum یک بازی با سبک اکشن و ماجراجویی بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Daedalic Entertainment بوده که در کنار Nanco کار نشر آن را برعهده دارند. این بازی برای پلتفرم های Xbox Series و PS5 طراحی شده و تا اواخر سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

داستان این بازی در مورد جهان خلق شده تالکین و شخصیت نام آشنای گالوم بوده که با محوریت این شخصیت و در سرزمین میانه در جریان است. کاربران در این بازی می توانند جهان میانه را این بار از دید گالوم نگاه کنند. در این بازی سعی شده از مناطق گسترده و متنوع با خطوط داستانی فراوان و شخصیت های متفاوت استفاده شود که این شخصیت ها می توانند دوست یا دشمن شما باشند.

بازی-Lord-of-the-Rings-Gollum بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی The Callisto Protocol در بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲

بازی The Callisto Protocol یک بازی با سبک ترسناک بوده که به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی امسال توانسته است در لیست بهترین بازی های ویدیوی ۲۰۲۲ ما جای گیرد. توسعه دهنده این بازی Striking Distance Studios بوده و Krafton نیز کار نشر آن را برعهده داشته است. این بازی برای پلتفرم های Xbox Series، PS5 و کامپیوتر طراحی شده و تا اواخر سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد شد.

داستان این بازی در مورد یک سیاره ناشناخته بوده که در آن یک زندان مخوف قرار داده شده است و موجودات خبیثی آن را به تسخیر خود درآورده اند. در این زندان تعدادی زندانی حضور دارند که کاربر به عنوان بازیکن در نقش یکی از آنها ظاهر خواهد شد. همچنین وی می بایست در مسیر داستان بازی از رازهای حاکم بر این زندان مخوف پرده بردارد و شرایط را برای فرار خود فراهم کند. همچنین از نکات قابل توجه این بازی اجرای آن در دنیای PUBG است.

بازی-The-Callisto-Protocol بهترین بازی های ویدیوی 2022

سخن آخر

بازی های ویدیویی بسیاری در سال ۲۰۲۲ و برای اغلب پلتفرم های Xbox One، Xbox Series، PS4، PS5، Swtich و کامپیوتر به بازار عرضه شده اند که از سبک استراتژیکی، ماجراجویی، ترسناک، علمی-تخیلی، اکشن و غیره برخوردار هستند. تنوع بالا در عرضه این بازی ها سبب شده که هر مخاطبی بتواند متناسب با علایق و پلتفرمی که در اختیار دارد به تهیه این بازی ها اقدام نماید. بر همین اساس ما در این مطلب و با ارائه لیستی از بهترین بازی های ویدیویی ۲۰۲۲ سعی کردیم بهترین بازی های ویدیویی عرضه شده در سال ۲۰۲۲ را به شما معرفی کنیم که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باتشکر از ارسال نظر شما