ایرباد هواوی FreeBuds 4i کاربران AirPods 3 را با قابلیت حذف نویز و قیمت ارزان هدف قرار می‌دهد

0

محصول جدید هواوی FreeBuds 4i امکاناتی مانند  AirPod Pro ها ارائه میدهد اما با قیمتی بسیار پایین تر.

هواوی درست در زمان مناسب برای سرقت طغیان AirPods 3 برخی از هدفون های بی سیم واقعی (true wireless headphones) ارزان را به بازار عرضه کرده است.

سرقت واقعی طغیان در اینجا به قیمت و ویژگی های آن برمی گردد، زیرا هواوی FreeBuds 4i فقط با ۷۹.۹۹ پوند قابلیت حذف نویز را ارائه می دهد.

برای مصرف کنندگان استرالیایی ، قیمت حدود ۱۵۰ دلار استرالیا است – گرچه قیمت جهانی و در دسترس بودن آن هنوز تأیید نشده است.

هواوی  FreeBuds 4i با قابلیت حذف نویز

درست چند وقت پیش بود که منتظر بودیم Amazon Echo Buds قابلیت حذف نویز فعال ANC را به هدفون های ترو وایرلس (ایرباد) با قیمت خوب ۱۱۹ یورو عرضه کند.

اما حالا همین امکانات را ۳۳٪ ارزان‌تر تهیه کنید.

مشخصات هواوی FreeBuds 4i

هواوی FreeBuds 4i یک حالت آگاهی (Awareness Mode) را برای عبور صداها از طریق مانع ANC در صورت لزوم ارائه می دهد – همان حالت transparency که این روزها در اکثر هدفون های ANC دریافت می کنید.
یک ایرباد را فشار دهید و نگه دارید تا صدا وارد شود و همین کار را برای بازگشت به ANC انجام دهید.

میکروفون های Beam-forming برای کمک به قطع صدای محیط برای مکالمه در مکالمات نیز طراحی شده اند و یک طرح دو میکروفونی شکاف کانال برای مقابله بهتر با سر و صدای باد (نقطه ضعف محصولات ارزان تر ANC) در نظر گرفته شده است.

هواوی همچنین می گوید “فناوری هوش مصنوعی کاهش نویز”درهواوی FreeBuds 4i وجود دارد اما در این مرحله شرکت ها از AI برای تقریباً هر چیزی استفاده می کنند.

درایورهای ۱۰ میلی متری صدا را فراهم می کنند و هواوی می گوید آنها با موسیقی پاپ تنظیم شده اند. Huawei می گوید انتظار صدای شفاف (crystal clear”) را داشته باشید – باید ببینیم که چگونه در مقابل بهترین ایربادها عمل خواهد کرد.

ما قبلاً FreeBuds هواوی را با لغو نویز و کیفیت عالی موسیقی ارائه شده آزمایش کرده ایم، اما مدل های قبلی از لحاظ خوب قرار گرفتن در گوش مناسب نبودند – آنها فقط مانند Air AirPods اپل کمی در گوش می نشستند.
این باعث می شد که سر و صدا تقریباً بی معنی باشد ، زیرا صدا در اطراف هدفون نشت می کند.

هواوی FreeBuds 4i دارای گوشه هایی برای جداسازی صوتی مناسب است ، و این باعث می شود بیشتر شبیه AirPods Pro یا Sony WF-1000XM3 باشند. اما با کمتر از نصف قیمت. اینکه آیا با نصف قیمت همان احساس را خواهید داشت، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

هواوی  FreeBuds 4i با قابلیت حذف نویز

طول عمر باتری هواوی FreeBuds 4i

Huawei قول ۱۰ ساعت دوام باتری در هر بار شارژ یا ۷.۵ ساعت با روشن بودن ANC را می دهد. کیس ایرباد عمر باتری بیشتری را ارائه می دهد. هواوی ۲۲ ساعت از یک مجموعه کاملاً شارژ شده را وعده می دهد (با ANC خاموش ، به اعتقاد ما). Huawei همچنین می گوید شما با یک بار شارژ ۱۰ دقیقه ای می‌توانید چهار ساعت از این ایرباد استفاده کنید.

نسخه های مختلف

هواوی FreeBuds 4i در رنگ‌های سیاه ، سفید یا قرمز عرضه می شود و کیس آن سایز متوسط به نظر می رسد – احتمالاً به اندازه رقبای آن جیب دوستانه نیست.

نسخه سیاه و سفید در انگلیس در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ عرضه می شود و پیش سفارشات آن از ۱۲ مارس آغاز می شود. نسخه قرمز در اواسط ماه آوریل وارد می شود.

منبع: tomsguide

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باتشکر از ارسال نظر شما