بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

0

بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ که به صورت یکجا و در یک مجموعه گردآوری شده اند می تواند برای شما علاقه مندان به فیلم و سریال قابل توجه باشد. سریال های خارجی همیشه طرفداران مخصوص به خود را داشته و این تولیدات همواره توانسته اند توجه مخاطبان و بینندگان زیادی را به خود جلب کنند. چه بسا بسیاری از افراد با شروع فصل جدیدی از یک سریال در پای گیرنده های خود میخکوب شوند و با غرق در موضوع و داستان سریال گذر زمان را حس نکنند. لذا ما در ادامه این مطلب قصد داریم این مجموعه پربیننده و پرطرفدار را به طور خلاصه به شما مخاطبان عزیز معرفی کنیم.

سریال پیکی بلایندرز در بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام و جنایی بوده که توسط استیون نایت خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به کیلین مورفی، تام هاردی، پاول اندرسون، هلن مک‌ کروری، آنابل والیس و غیره اشاره کرد.

این سریال تا به کنون در پنج فصل منتشر شده است و در این مدت توانسته است نمره قبولی را از تماشاگران و منتقدان خود بگیرد. در فصل جدید و ششم این سریال، تامی شلبی شخصیت اصلی داستان به دنبال تحقق این امر است که بتواند بر وفاداری خانوادگی تکیه کند. در کنار آن روش های تجارت آنها از رونق افتاده و به همین دلیل مایکل پیشنهاداتی را جهت احیای ساختار آن ارائه می دهد. در این فصل از سریال این امکان پیش خواهد آمد که دوستان و خانواده تامی، جایگاه رهبری او را زیر سؤال ببرند. به همین خاطر دوباره دشمنان تامی وارد میدان شده و تهدیدات جدیدی را بر علیه او شروع می کنند. در چنین شرایط تامی باید تصمیم خود را بگیرد که آیا دوست دارد رهبر پیکی بلایندرز باشد و یا اینکه خود را پشت یک شخصیت مرده به نام آقای جونز پنهان کن …

سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال وایکینگ والهالا

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام، اکشن و تاریخی بوده که توسط مایکل هرست خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به کلایو استندن، تراویس فیمل، کاترین وینیک، جرج بلگدن، گابریل بیرن، دانل لوگ، گوستاو اسکاشگورد، الکساندر لودویگ و غیره اشاره کرد.

داستان و وقایع این سریال به صد سال پس از وقایع سریال اصلی وایکینگ ها یعنی دوران حکمرانی رگنار لاثبروک و فرزندان او بر می گردد. در این سریال سعی شده است زندگی تعدادی از معروف ترین وایکینگ هایی که در این دوره زندگی کرده اند به تصویر کشیده شود. همچنین در ادامه سریال تنش های بین خانواده سلطنتی انگلستان و وایکینگ های اسکاندیناوی فروکش کرده و خود وایکینگ ها بر سر اعتقادات دوگانه خود به مسیحیت و خدایان اسکاندیناوی به جدال می پردازند. در چنین شرایطی سه نفر از وایکینگ ها دست به یک سفر حماسی زده و زادگاه خود یعنی کاتگات را به سمت قلمرو پادشاهی انگلستان و سرزمین های فراتر از آن ترک می کنند …

سریال وایکینگ والهالا Vikings: Valhalla در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال لوسیفر در بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

سریال لوسیفر Lucifer یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام، کمدی، جنایی و معمایی بوده که توسط تام کاپینوس خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به لورن جرمن، تام الیس، کوین آلخاندرو، برایانا هیلدبرندن، راچل هاریس، دی. بی. وودساید، تام ولینگ، ایمی گارسیا، لزلی-ان برنت، تریشا هلفر، اینبار لاوی و غیره اشاره کرد.

این سریال زندگی یک فرشته نیروند و جذاب با نام لوسیفر را روایت می کند که به عنوان یک شیطان و ارباب جهنم از زندگی در آن به ستوه آمده و بی خیال تاج و تخت خود می شود و آنجا را به مقصد لس آنجلس ترک می کند. لوسیفر در حالی که در این شهر کلوپ شبانه خود را اداره می کند درگیر یک پرونده جنایی شده و با قدرتی که در خواندن ذهن دیگران دارد، با پلیس لس آنجلس جهت حل این پرونده همکاری می کند…

سریال لوسیفر Lucifer در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال آخرین پادشاهی

سریال آخرین پادشاهی The last kingdom یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام، ماجراجویی و تاریخی بوده که توسط برنارد کورنول‌ خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به دیوید داوسون، الکساندر دریمون، توبیاس زانتلمان، آدرین باور، امیلی کوکس، هری مک انتایر، ژوزسف میلسون، توماس گابریلسون و سایمون کونز اشاره کرد.

بهترین سریال‌های ایرانی ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ (شبکه نمایش خانگی)

این سریال محصول بریتانیا بوده و اقتباسی از رمان های تاریخی با عنوان داستان های ساکسون است. داستان این سریال در مورد وقایع قرن نهم میلادی بوده، زمانی که وایکینگ ها به عنوان یک قوم مهاجم و نیرومند به مرزهای انگلستان هجوم آورده و بخش های زیادی از خاک آن را به تصرف در می آورند. در این بین یکی از پادشاهان بریتانیا به نام شاه آلفرد در برابر این قوم مهاجم مقاومت کرده و قلمرو خود در جنوب غربی بریتانیا را از تصرف آنها حفظ می کند. این اقدام شاه آلفرد بعدها به سرآغازی برای تشکیل کشور انگلستان در جزیره بریتانیا می شود.

سریال آخرین پادشاهی The last kingdom در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال هالک دخت

سریال هالک دخت She Hulk یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر اکشن، کمدی و ماجرایی بوده که توسط کت کویرو و آنو والیا خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به تاتیانا مازلانی، مارک رافالو، تیم روث و غیره اشاره کرد.

این سریال بر اساس کاراکتری از کمیک های مارول و با همین عنوان ساخته شده است. در این سریال تاتیانا مازلانی نقش هالک دخت را بازی می کند که در این فیلم با نام جنیفر والترز معرفی می شود. خانم والترز که یک وکیل بوده به خاطر جراحتی که بر می دارد به انتقال خون نیاز پیدا می کند. سپس او از طریق یکی از بستگانش خون دریافت کرده و همین انتقال خون باعث خلق یک شخصیت جدید در وی می شود؛ بدین صورت که از نظر بدنی قدرتمند شده و رنگ پوست آن سبز می گردد…

سریال هالک دخت She Hulk در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال جداسازی در بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

سریال جداسازی Severance یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر معمایی، درام و علمی تخیلی بوده که توسط دن اریکسون خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به دیچن لاچمن، آدام اسکات، بریت لوور، زک چری، پاتریشیا آرکت، ترامل تیلمن و غیره اشاره کرد.

این سریال از ژانر علمی تخیلی بوده و یک سریال جذاب و سرگرم کننده برای طرفداران این ژانر به شمار می رود تا آنجا که توانسته است عنوان بهترین سریال علمی تخیلی ۲۰۲۲ در IMDB را به خود اختصاص دهد. داستان این سریال در مورد گروهی از کارکنان یک اداره به رهبری فردی به نام مارک بوده که حافظه آنها بواسطه جراحی بین زندگی شخصی و زمینه شغلی آنها تقسیم شده است. در ادامه داستان یک همکار به شکل مرموزی در خارج محل کار ظاهر شده و همین مسئله شروعی برای کشف واقعیت می شود.

سریال جداسازی Severance در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال مراسم نیمه ‌شب

سریال مراسم نیمه ‌شب Midnight Mass یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام، ترسناک و فانتزی بوده که توسط مایک فلنگن خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به کیت سیگل، زک گیلفورد، همیش لینکلیتر و غیره اشاره کرد.

این سریال در ژانر ترسناک بوده و روایتگر زندگی مردمی است که در یک جزیره دور افتاده به سر می برند. در ادامه با آمدن یک کشیش مرموز زندگی آنها دستخوش تغییرات زیادی شده و اتفاقات ماوراء طبیعی بسیاری در آنجا به وقوع می پیوندد که در ادامه سریال می توانید این وقایع پرهیجان و دلهره آور را تجربه کنید.

سریال مراسم نیمه ‌شب Midnight Mass در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال تو You

سریال تو You یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر درام و اکشن بوده که توسط گرگ برلانتی و سارا گمبل خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به الیزابت لیل، پن بد جلی، جنا اورتگا، ویکتوریا پدرتی، شای میتچل، امبر چایلدرز و غیره اشاره کرد.

سریال تو از تولیدات کمپانی معروف نتفلیکس بوده که تاکنون ۳ فصل از آن منتشر شده است و با توجه به استقبال بالای مخاطبان این سریال قرار است فصل ۴ آن نیز تولید و منتشر شود. ساخت این سریال بر اساس یک رمان مشهور اثر کپنس بوده که خود جزء پرفروش ترین رمان ها در این ژانر به شمار می رود. داستان این سریال در مورد یک مدیر بوده که در یک فروشگاه کتاب کار می کند. این مدیر به شکل ناخواسته و عجیبی به یکی از مشتریان خود علاقه مند می شود و داستان سریال با محوریت این موضوع ادامه پیدا می کند…

سریال تو You در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سریال خاندان اژدها در بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

سریال خاندان اژدها House of the Dragon یکی از بهترین سریال ‌های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در ژانر فانتزی و درام بوده که توسط جرج آر. آر. مارتین و رایان کندال خلق شده است. از بازیگران سرشناس این سریال می توان به پدی کانسیداین، اولیویا کوک، مت اسمیت، اِما دآرسی و غیره اشاره کرد.

داستان این سریال به روایت وقایع مربوط به ۲۰۰ سال پیش از داستان بازی تاج و تخت می پردازد، آنجا که تارگرین ها درگیر یک جنگ داخلی سنگین و خونین بودند و هنوز نبرد دنریس تارگارین شروع نشده بود. همچنین در آغاز این سریال آگان اول بر هفت پادشاهی وستروس چیره شده و در ادامه روند داستان به پادشاهی تارگارین ها و بخش ویژه ای از تاریخ و زندگی آنها پرداخته می شود …

سریال خاندان اژدها House of the Dragon در بهترین سریال های خارجی 2021 و 2022

سخن آخر

در سالیان اخیر سریال های موفق و پربیننده بسیاری توسط کمپانی های معروف فیلم سازی منتشر شده اند که توانسته اند مخاطبان زیادی را از اقشار مختلف جامعه و رده های سنی مختلف به خود جلب کنند. بر همین اساس ما در این مطلب سعی کردیم به معرفی یک مجموعه ۹ تایی از بهترین سریال های خارجی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بپردازیم که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما مخاطبان و علاقه مندان به فیلم و سریال قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باتشکر از ارسال نظر شما