راهنمای خرید بهترین قهوه ساز خانگی

0

امروزه قهوه سازهای خانگی جدید سیر تکامل خود را پشت سر گذاشته اند به طوری که وظایف آن ها تنها به دم کردن قهوه خلاصه نمی شود پس خرید بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی ملزم به داشتن اطلاعات کافی است؛ اطلاعاتی که در اینجا به عنوان راهنمای خرید بهترین قهوه سازهای خانگی آورده شده اند. انتخاب بهترین قهوه ساز خانگی جهت خرید به نیازها و انتظارات شما از داشتن یک دستگاه قهوه ساز بر میگردد. زیرا بسیاری به دنبال خرید قهوه ساز خوب و ارزان قیمت هستند و عده ای به دنبال خرید یک دستگاه قهوه ساز مارک و مدرن می گردند این در حالی است که در این بین افرادی وجود دارند که تنها به فکر خرید دستگاه قهوه ساز تک کاره با کیفیت می باشند.

خرید دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

قهوه ساز تمام اتوماتیک دلونگی

انواع مختلفی از قهوه سازهای خانگی تمام اتوماتیک چند کاره در بازار موجود هستند. قهوه سازهایی که دارای امکاناتی چون فیلتر آب، حالت آماده به کار، سیستم کاپوچینو ساز، قابلیت تولید کف شیر، آسیاب قهوه، مخزن شیر و دو عدد نازل قهوه می باشند به طوری که قابلیت تهیه نوشیدنی های گرمی چون اسپرسو، کاپوچینو را دارند. برندهای مختلفی از قهوه سازهای اتوماتیک وجود دارند که در بین آن ها می تواند به قهوه ساز اتوماتیک بوش و قهوه ساز تمام اتوماتیک دلونگی همچون قهوه ساز تمام اتوماتیک مدل ETAM 29.660 اشاره کرد. قیمت قهوه سازهای تمام اتوماتیک خانگی نسبت به سایر برندها بالا می باشد.

خرید دستگاه قهوه ساز خانگی نیمه اتوماتیک

دستگاه قهوه ساز خانگی فکر مدل Kaave

دستگاه قهوه ساز خانگی فکر مدل Kaave در دسته دستگاه های قهوه ساز نیمه اتوماتیک قرار دارد و می تواند گزینه ای خوبی برای خرید بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی شما باشد زیرا دارای امکاناتی چون سیستم قطع خودکار، زمان سنج و صفحه گرم نگهدارنده قهوه بوده و می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای دم کردن قهوه های ترک خانگی باشد.

خرید قهوه ساز معمولی خانگی

قهوه سازهای معمولی با قابلیت دم کردن قهوه و معمولاً تک کاره از پر طرفدارترین دستگاه های قهوه ساز موجود هستند که نه تنها از قیمت مناسبی برخوردار هستند بلکه دارای فیلتر دائمی یا قابل تعویض و صفحه نگهدانده قهوه هستند. قهوه ساز مولینکس مدل FG1518 و قهوه ساز فیلیپس مدل HD7457 نمونه های از این دست قهوه سازهای خانگی معمولی می باشند. در بین انواع قهوه سازهای خانگی، دستگاه قهوه سازهای معمولی گزینه مناسبی برای مهمانی های شما خواهند بود یا شاید هم بهترین گزینه باشند زیرا با هر بار روشن کردن دستگاه می توانید در حدود ۱۰ فنجان قهوه بسیار خوشمزه و باکیفیت دم کنید. البته که برای دم کردن قهوه با این دستگاه ها تنها به ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارید. توجه داشته باشید که این دستگاه ها دارای قابلیت آسیاب قهوه نیستند.

خرید دستگاه قهوه ساز دستی خانگی

راهنمای خرید بهترین قهوه ساز خانگی

دستگاه قهوه ساز دستی که با نام قهوه جوش نیز شناخته می شود در لیست راهنمای خرید قهوه سازهای خانگی ما جزء قهوه سازهای ارزان قیمت و ساده می باشند. قهوه سازهای دستی معمول از سه لایه تشکیل شده اند. لایه زیرین برای به جوش آوردن آب و تولید بخار تحت فشار جهت دم کردن قهوه و انتقال آن به لایه های بالایی، لایه میانی جهت قرار گیری پودر قهوه و لایه بالایی جهت جمع آوری قهوه دم شده توسط لایه پایینی طراحی شده اند. جنس قهوه سازهای دستی یا قهوه جوش ها معمولاً از آلومینیوم ضد زنگ است که قابلیت قرارگیری بر روی شعله مستقیم را دارند. قهوه جوش پرلو مدل M007-6 CUPS نمونه ای از این دست قهوه سازهای دستی خانگی هستند.

خرید دستگاه قهوه ساز آسیاب دار خانگی

خرید دستگاه قهوه ساز آسیاب دار خانگی

 خرید دستگاه قهوه ساز آسیاب دار خانگی یکی از دیگر گزینه هابی پیش رو شما برای خرید بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی است. به عنوان نمونه دستگاه قهوه ساز آسیاب دار پروفی کوک مدل PC-KA1152 را در نظر داشته باشید. این دستگاه به عنوان سوگولی محصولات شرکت پروفی معرفی می شود و با امکانات بی نظیری چون سیستم قطع خودکار، صفحه گرم نگهدارنده قهوه و یک فیلتر دایمی می تواند در لیست قهوه سازهای نیمه اتوماتیک قرار گیرد البته که با داشتن قابلیت آسیاب قهوه آن هم در دو سطح ریز و درشت جهت تهیه قهوه رقیق و غلیظ چیزی از یک دستگاه قهوه ساز اتوماتیک کم نخواهد داشت. جنس بدنه این دستگاه استیل ضد زنگ بوده و قابلیت تهیه قهوه برای ۵ نفر را دارد. آخرین نکته در رابطه با این دستگاه قهوه ساز سازگاری آن با هر دو نوع قهوه های ترک و فرانسه است.

خرید دستگاه آسیاب قهوه

خرید دستگاه آسیاب قهوه- نوا مدل NM-3660CG

به عنوان راهنمای خرید قهوه سازهای خانگی این نکته را مد نظر داشته باشید که بخش عمده ای از قهوه سازهای خانگی معمولاً فاقد قابلیت آسیاب قهوه هستند. پس به هنگام استفاده از این قهوه سازها شما به یک دستگاه آسیاب قهوه نیاز دارید یا که باید قهوه آسیاب شده را از بیرون خریداری کنید اما فراموش نکنید که قهوه آسیاب شده به مرور زمان عطر و بوی خود را از دست می دهد پس خرید دستگاه آسیاب قهوه یا دستگاه قهوه ساز آسیاب دار یکی از بهترین گزینه های پیش رو شما می باشد. به عنوان نمونه دستگاه آسیاب قهوه نوا مدل NM-3660CG را در نظر داشته باشید. این دستگاه دارای ۸ درجه جهت تنظیم میزان آسیاب قهوه است و می تواند قهوه های شما را برای مصارف خانگی، صنعتی، نیمه صنعتی، قهوه فرانسه و حتی قهوه جوش های رو گازی آسیاب کند.

جمع بندی

در این مقاله یعنی راهنمای خرید قهوه سازهای خانگی برای شما انواع دستگاه های قهوه ساز را معرفی کردیم دستگاه هایی که با توجه به نیازهای افراد مختلف و خریداران عزیز طراحی و عرضه شده اند. قبل از خرید دستگاه قهوه ساز خانگی توجه داشته باشید که ابتدا انتظارات خود را از داشتن یک دستگاه قهوه ساز بسنجید تا با توجه به آن قهوه ساز مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید زیرا همانطور که ذکر شد دستگاه های قهوه ساز خانگی در انواع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، معمولی، قهوه جوش و غیره موجود هستند و رنج قیمت این دستگاه ها نیز از صد هزار تومان شروع و تا ۲۰-۳۰ میلیون تومان ادامه دارد پس انتخاب بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی بسته به انتظارات شما و همچنین میزان هزینه ای است که برای خرید دستگاه قهوه ساز خانگی خود در نظر گرفته اید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باتشکر از ارسال نظر شما